O nas

Profesjonalizm i pasja

Naszym celem jest dbanie o samochody –
o wszystkie ich detale

Dbałość o szczegóły procentuje efektem ogółu! Dlatego przywracanie dawnego blasku to tylko część naszej pracy. Druga to utrwalanie tego stanu, by Twój samochód lśnił długi czas.  W naszym studiu cel jest jeden – każdy samochód doprowadzić do najlepszego stanu. Praca z detalami, z pozoru nieważnymi elementami to praca, która daje nam niesamowitą satysfakcję! I to właśnie poczucie dobrze wykonanej pracy i zadowolenie klienta cały czas pcha nas do przodu na naszej detailingowej drodze .

Każdy z powierzonych nam pojazdów zasługuje na naszą najwyższą uwagę, dlatego wkładamy ogromne pokłady poświęcenia i zaangażowania, dążąc do jedynego efektu jaki nas satysfakcjonuje – najzwyczajniej musimy być dumni z wykonanej pracy! Jesteśmy wtedy pewni, że nasi klienci również będą usatysfakcjonowani efektem końcowym.

Sklep

Nie tylko część usługowa to nasza specjalność!

Naszą drugą gałęzią działalności jest sklep internetowy z kosmetykami oraz akcesoriami i narzędziami samochodowymi wykorzystywanymi w szeroko pojętym detailingu.

Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu dla siebie coś, co pozwoli mu w domowym zaciszu ulepszyć swoją sztukę detailingu.

Zdobyte wykształcenie pomaga nam przy zrozumieniu mechanizmów reakcji zachodzących podczas wykorzystywania wspomnianych produktów, umożliwia selekcję najlepszych i najskuteczniejszych z nich oraz dobór dopasowany idealnie do potrzeb klienta.

Zdobyte doświadczenie, testowanie nowych produktów i wprowadzanie nowych rozwiązań pozwala nam na stałe poszerzanie ich gamy tak, aby każdy znalazł idealne rozwiązanie dla swojego auta.

Nasz Team
 top-level pro

Krzysztof

CEO

Bartłomiej

CEO

Mamy nadzieję, że korzystanie z naszych usług oraz zakupy w naszym sklepie, pogłębią zamiłowanie i utrwalą nawyki do dopieszczania swoich aut.